Almanca Seo Çalışması

Almanca Seo Çalışması

Almanca Seo Çalışması

Dünyada internet kullanım oranı olarak 7. sırada olan Almanya Japonya'dan sonra gelen bir ülkedir .  Almanya  da yaşayan nüfusun günümüz itibari ile %85 gibi büyük bir oranına internetten ulaşabiliyorsunuz yani %85'i internet kullanan bir ülkeden bahsediyoruz . Almanca SEOkonusunda çok fazla farklılık vardır dolayısı ile daha önce Alamanca SEO çalışması yapmamış olan bir seo uzmanı her ne kadar kaynağı olsada , SEO konusunda uzman olsada Almanca hazırlanmış bir Web sitesi için SEO çalışması yapamaz .

Google arama motoru sayesinde dünyanın her ülkesinden müşterilerimiz ile iletişime geçmemiz ve ürünlerimizi , hizmetlerimizi onlara tanıtmamız çok kolay. Almanya söz konusu olduğunda ise sadece Almanları değil Almanya'da yaşayan Türkleri de düşünmeliyiz . Almanca SEO çalışması ile gurbetçi vatandaşlarımıza da kolayca ulaşabiliriz . 

Almanca SEO Yapan Türkiye'deki Tek Firma Tubiseo

Seo uzmanı olsa bile yeterli kaynak ve Almanca SEO konusunda tecrübesi olmayan bir SEO firması için Almanca SEO yapmak imkansıza yakındır. Türkçe SEO çalışmalarında kullanılan teknikler Almanca için kullanıldığında tam ters tepki verebileceği gibi size sadece zaman ve para kaybından başka bir şey olmayacaktır. Dolayısı ile eğer Almanca kelimelerde SEO çalışması yaptırmak istiyorsanız bu konuda sizlere kesin sonuçları veren tek firma olarak hizmetinizdeyiz. 


Google Almanya Algoritması

Google arama algoritmaları konusunda ülke bazlı olarak farklılıklar göstermektedir. Bu algoritma ülkede kullanılan dile ve o dilin kullanılan lehçelerine göre bile değişmektedir. Örneğin Türkiye için yapılan bir SEO çalışması yaptığımızı farz edelim SEO Çalışması yaptığımız Web sitesi Karadeniz bölgesine ait bir Web sitesi ve biz o siteye akdeniz bölgesine  özgün ürünler satan bir web sitesi gibi yaklaşırsak ve yaptığımız çalışmalar da aynı şekilde olursa bu çalışmaların sonucunu almamız mümkün olmaz . Dolayısı ile bölgeye hakim olmadan yada o bölge ile ilgili keskin bilgilere sahip olmadan çalışmaya başlamamak gerekir. Google her ülke için farklı bir algoritma kullanıyor demiştik belli temel filtreler haricinde ülkeye özgü olarak belirlenmiş bu algoritmalar Almanya için de geçerli yani Almanca SEO çalışması yaparken biz bu farklılıkların bilincinde olarak SEO çalışmalarımızı yapıyoruz.Almanya da web sitenizi istediğiniz kelimelerde Google 1. Sayfada çıkmasını istiyorsanız Hemen Tıklayın
Yorumlar