Fransızca Seo Çalışması

Fransızca Seo Çalışması

Fransızca Seo Çalışması

Ülkemizdeki SEO sektörü genel olarak stabil olarak devam ediyor. Seo uzmanları arasında Türkçe haricinde diğer dillere çalışma yapan neredeyse yok denecek kadar az. Tubiseo Ekibi olarak tüm dünya dillerine seo çalışması yapan Türkiye'de ilk ve tek firmayız.  Bu makalemizde sizlere Fransızca SEO çalışmasından bahsetmek istiyorum . 


Fransızca SEO Çalışması 

Fransızca SEO çalışması yapmaya başlamadan önce alt yapımızın hazır olması gerekir. Diğer dillerde olduğu gibi Fransızca SEO çalışmalarında da sadece  Fransıca yayın yapan kaynaklara ve Fransızcaya ihtiyacınız var. Türkçe haricindeki dillerde yapılan çalışmalar standardın dışında teknikler ile devam etmektedir. Özellikle Fransızca SEO Çalışması için çalışma yapılacak olan web sitesi , çalışma yapılacak sektör , Aynı sektördeki Rakipler ve Çalışma yapılacak kelimeler ilk olarak ince ince analiz yapılmalıdır. 

Çalışma yapılacak olan web sitesinde yeteri kadar içerik olan bir Blog sayfasının olması gerekir. Eğer blog blunmayan bir web sitesi için çalışma yapılacaksa başarı oranı ve ilerleyiş hızı düşecektir. E-Ticaret sitelerinde çoğunlukla Blog sayfası olsa da site yöneticileri tarafından aktif olarak kullanılmaz böyle durumlarda her ürün için özgün yazı ve açıklama yazılması önerilir ve bunu tamamlayıcı olarak ise ürünlere yapılan yorumlar ürün sayfasının özgünlüğünü güncelleyerek SEO değerlerini yükseltir. 


Fransızca SEO Kelime Seçimi

Kelime seçiminizi Fransa'nın hangi bölgesine hitap etmek istiyorsanız o bölgeyi inceledikten sonra belirlemeniz gerekir. Bu sayede en doğru sonuca ulaşırsınız. Bu durum Arapça SEO çalışmalarında da geçerlidir. Kelime sayısı ne kadar fazla olursa projenin başarı oranı o derece yüksek olacaktır.

Kelime seçimi konusunda yapılan hassasiyet Web sitenizin ve işinizin geleceğini doğrudan etkileyecektir. Eğer yanlış bir kelime seçerseniz projenin tamamlanması ile tüm seçtiğiniz kelimelerde 1. sayfaya gelseniz dahi bu çalışmanın maddi manevi size geri dönüşü olmaz yada en iyi ihtimalle beklediğiniz potansiyelin çok daha azına razı olursunuz.  Zaman kaybı bazen para kaybından çok daha fazla zarar verir.

Tubiseo olarak Fransızca SEO çalışmalarımızı büyük titizlik ile yapıyor ve en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz. Seo paketlerimizden istediğiniz paketi seçtikten sonra Türkçe harici diller için fiyat farkını eklemeniz yeterli olacaktır.

Seo paketilerimizi görmek için tıklayın.Yorumlar