İspanyolca SEO Çalışması

İspanyolca SEO Çalışması

İspanyolca SEO Çalışması

İspanyolca dünya üzerinde 480  Milyonun üstünde insan tarafından kullanılan ve en fazla ülkede remsi dil olarak kabul edilen bir dildir. Amerika Birleşik Devletlerinde İngilizce den sonra en fazla kullanılan dil İspanyolcadır. Resmi dil olarak İspanyolca kullanılan Ülkeler :  İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela .


İspanyolca SEO Çalışması 

Türkçe haricindeki dillerde SEO çalışması yaparken kullanılan teknikler çok daha farklı , Zor ve çokça zaman alan tekniklerdir.  Dolayısı ile ülkemizde ispanyolca seo çalışması yapan SEO uzmanı bir eldeki parmak sayısını geçmemektedir. Arapça SEO çalışmasında olduğu gibi ispanyolca SEO çalışması yaparken ülke ve lokasyon belirlemek için ilgili ülkede kullanılan ispanyolca lehçesi kullanmak ve lokal kaynaklardan faydalanmak bu işin temelini oluşturur.  İspanyolca dilinde hazırlanmış bir web sitesini o dili kullanan tüm ülkelerde listenir hale getirmek demek bu dili kullanan tüm ülkelerdeki insanlara potansiyel müşteri olarak erişmek demektir. İspanyolca SEO çalışması için TubiSEO olarak firmanızın web sitesini en kısa sürede ispayolca kullanılan ülkelerin lokal Google versiyonunda yükseltmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.


İspanyolca Dilinde SEO Çalışması

 Alfabesi Latin alfabesinden farklı olan dillerde kullanılan SEO teknikleri hem daha zor hemde daha farklı yapılmaktadır. Organik SEO çalışmalarında ülkelere göre farklı çalışmalar yapıldığı gibi o ülkede kullanılan alfabeye göre de bazı kıstaslar değişmektedir . TubiSEO olarak Alfabesi farklı olan ülkelere ve Türkçe haricindeki dillere farklı SEO paket fiyatlarımız mevcuttur bu fiyatları incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız .

İspanyolca SEO Çalışması Fiyatları için Tıklayın


Yorumlar