Japonca SEO Çalışması

Japonca SEO Çalışması

Japonca SEO Çalışması

Japonca dili 128 milyonun üzerinde japon asıllı ve göçmen tarafından konuşulan uzak doğu dilidir. Japonca da 3 farklı tipte alfabe kullanılır bunlar sırası ile Hiragana , Katakana ve Kanji ( Kanji Ayrıca Çinlilerin kullandığı bir alfabedir ).  Japonca altay dilleri ile aynı yapıda olduğundan gramer yapısı Türkçe ile aynıdır. Japonca öğrenmeye başladığınızda bu yüzden gramer konusunda çok fazla zorluk çekmezsiniz . 

Japonca SEO Nasıl Yapılır ?

Japonca SEO çalışması yapmak diğer uzak doğu dilleri kadar zordur. Japon kültürü ile yola başlayıp sonrasında daha derine kadar girmek gerekebilir. Yaptığımız çalışmanın ve SEO Çalışması yaptığımız web sitesinin ana dili Japonca olan biri tarafından kontrol edilmesi gramer ve yazılım hatalarının tam anlamı ile düzeltilmiş olması gerekir . Japonca SEO çalışmalarında en ufak bir hata bile çalışmanın gidişatını ciddi anlamda etkileyecektir . 


TubiSEO ile Japonca SEO 

Özellikle organik çalışma sınırlarının dışına çıkmadan yaptığımız tüm çalışmalar ile Japonca SEO hizmetini firmamızdan güvenle alabilirsiniz. Japoncada istenilen bölgeye göre ayrıca çalışmalar yapabildiğimiz gibi Japonya da  ve Japonca konuşulan tüm ülkelere yönelik SEO Çalışması da yapmaktayız.


Hiragana , Katakana ve Kaji İle SEO Çalışması

 Alfabesi Latin alfabesinden farklı olan dillerde kullanılan SEO teknikleri hem daha zor hemde daha farklı yapılmaktadır. Organik SEO çalışmalarında ülkelere göre farklı çalışmalar yapıldığı gibi o ülkede kullanılan alfabeye göre de bazı kıstaslar değişmektedir . TubiSEO olarak Alfabesi farklı olan ülkelere ve Türkçe haricindeki dillere farklı SEO paket fiyatlarımız mevcuttur bu fiyatları incelemek için aşağıdaki link'e tıklayınız .

Japonca SEO Çalışması Fiyatları için Tıklayın


Yorumlar