Rusça SEO Çalışması

Rusça SEO Çalışması

Rusça SEO Çalışması

Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Rusya'nın nüfusunun %80'ini Rusya federasyonunun esas unsuru olan Ruslar oluşturmaktadır. Resmi dili Rusça olan Rusya da ayrıca 27 bölgesel dil de kullanılmaktadır. Türkiye'nin komşularından olan Rusya ile olan ilişkilerimiz her geçen gün daha iyiye doğru gitmekte ticari  olarak iş birliklere çoğalmaktadır dolayısı ile bu iş birlikleri İnternet üzerinden de yapılarak E-Ticaret sektörünün gelişmesine olanak sağlamaktadır.  Rusya nüfusu 2016 yılında yapılan sayıma göre 146.723.773 olarak çıkmıştır.  Böylesine büyük bir pazar ülkemizin bir yanında duruyorken Web sitemizin Rusça versiyonunu yapmak gayet mantıklı bir karar olacaktır.

Rusça Seo Çalışması Yapan Türkiye'deki Tek Firma Tubiseo


Rusça SEO çalışması yapan tek yerli firma olmaktan ve siz değerli müşterilerimize yıllardır profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.  Sadece Türkçe dilinde SEO çalışması yapan firmalar farklı bir dilde çalışma yaptıklarında aynı teknikleri kullanacak olurlarsa bu yapılabilecek en büyük hatalardan ilki olur dolayısı ile Rusça SEO çalışması Türkçe SEO çalışmasından çok daha farklı teknikler ile yapılmaktadır.  Google tarafından Rusya federasyonuna uygulanan arama algoritmasının kuralları bilinmiyorsa ve gerekli alt yapı mevcut değilse Rusça SEO çalışması yapılmaması gerekir . 

TubiSEO ile Rusça SEO

Özellikle organik çalışma sınırlarının dışına çıkmadan yaptığımız tüm çalışmalar ile Rusça SEO hizmetini firmamızdan güvenle alabilirsiniz. Rusya da istenilen bölgeye göre ayrıca çalışmalar yapabildiğimiz gibi Rusya ve Rusça konuşulan tüm ülkelere yönelik SEO Çalışması da yapmaktayız. 

Kiril Alfabesi ve Rusça SEO

Alfabesi latin alfabesinden farklı olan dillerde kullanılan seo teknikleri hem daha zor hemde daha farklı yapılmaktadır. Organik SEO çalışmalarında ülkelere göre farklı çalışmalar yapıldığı gibi o ülkede kullanılan alfabeye göre de bazı kıstaslar değişmektedir . TubiSEO olarak Alfabesi farklı olan ülkelere ve Türkçe haricindeki dillere farklı SEO paket fiyatlarımız mevcuttur bu fiyatları incelemek için aşağıdaki link'e tıklayınız .

Rusça SEO Çalışması Fiyatları için TıklayınYorumlar